Offer
Film i fotografia są sztuką – zostań dziełem sztuki.

Gdy przeanalizujesz każde słowo zamieszczone na tej stronie, dojdziesz do wniosku, że ta decyzja którą dziś podjąłeś odmieniła Twoje życie.

Już zapewne wiesz, że momenty które przeżyjesz tego dnia, będą  tylko Twoimi momentami. Będą to chwile Twoje i Twojej drugiej połowy. Będą to chwilę Twojego dziecka. Chwile Twoich najbliższych, które będą należeć tylko do Was.

Niezależnie od tego, czy będzie to komunia Twojej córki, studniówka Twojego syna, chrzest Waszego wnuka, czy Wasz ślub… wszyscy wiedzą, że będą to chwile szczęścia. Chwile wzruszeń i piękno, które już teraz masz szansę na zawsze utrwalić w wyjątkowy sposób.

Gdy już, przyswoisz tę prawdę, dowiesz się, że wspaniale byłoby  posiadać swój niezwykły, pięknie oprawiony album zdjęć. Pomyśl tylko jakie to uczycie, mieć nieziemsko utrwalone chwile szczęścia, w formie eleganckiej foto książki lub multimedialnej prezentacji z podkładem muzycznym.

Czy zaczynasz już dostrzegać, jak ogromne szczęście pozostanie przy Tobie już na zawsze?

Zauważ, że wszystko to, będzie się działo tylko dlatego, że Ty zdecydowałeś się, pozwolić nam pomóc sobie zapamiętać ten dzień w tak zjawiskowy sposób.

Pozwól więc, że zapytam Cię o dwie rzeczy…

Czy te chwile nie są warte, wyjątkowej oprawy?
Czy Twoi bliscy nie zasługują na tak wyjątkowe traktowanie, w ten szczególny czas?


Tylko Ty, wiesz jaka jest odpowiedź na te pytania. Wiedz jednak, że dzięki temu, że dziś zdecydowałeś się, utrwalić ten czas tak wyjątkowo, tak samo wyjątkowo poczujesz się za kilka lat, kiedy będziesz ze swoimi bliskimi, wracać do tych momentów, ze łzami szczęścia.

Jeżeli więc, pragniesz doświadczać tych wszystkich niezwykłych momentów, za każdym razem gdy tylko sięgniesz po album, gdy włączysz płytę, czy też wejdziesz na naszą stronę internetową skontaktuj się z nami  a omówimy to wszystko, na spotkaniu w dogodnym dla Ciebie terminie.

Pamiętaj, że my jako absolwenci WSF (Warszawska Szkoła Fotografii) oraz członkowie PSW (Polskie Stowarzyszenie Wideo-filmowców) dajemy Ci gwarancję pełnej wyjątkowości Twoich uroczystości.
 
     Home      Offer      Photography      Video production      Flowers      Contact     
Projekt i realizacja strony www Adnet Polska
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Wszystkie materialy (zdjecia i teksty) zawarte na stronach krukowscy.pl sa chronione prawem autorskim.
W przypadku wykorzystania bez porozumienia sie z nasza firma, podjete zostana adekwatne kroki prawne.